tel. (85) 713 13 40, fax. (85) 713 13 49,um@czarnabialostocka.pl
17 Listopada 2019
imieniny obchodzą: Waleria, Salomea, Grzegorz

PKO BP II Oddział w Białymstoku
I Oddział w Czarnej Białostockiej
Nr konta: 39 1020 1332 0000 1602 0037 4298


nasze strony

rozkład jazdy

pliki do pobrania
Urząd Stanu Cywilnego Działalność gospodarcza Gospodarka odpadami Podatki - wzory deklaracji Planowanie przestrzenne Ochrona środowiska Przedszkole Mapa aktywności organizacji pozarządowych Rada seniorów Informacje dla przewoźników Tytuł: Honorowy Obywatel Inne

Planowane akcje zdawania krwi w Czarnej Białostockiej w roku 2019

w godz 8:30-13:00

14 lutego (czwartek)
11 kwietnia (czwartek)
06 czerwca (czwartek)
08 sierpnia (czwartek)
17 październik (czwartek)

12 grudnia (czwartek)


PSZOK czynny

Poniedziałek - 10:00-18:00
Wtorek - nieczynny
Środa - 10:00-16:00
Czwartek - nieczynny
Piątek - nieczynny
Sobota - 10:00-16:00


TERMINY WYWOZU ODPADÓW W 2019 ROKU

Harmonogram


KASA czynna

Poniedziałek - 8:00-14:30
Wtorek - 8:00-14:00
Środa - 8:00-14:00
Czwartek - 8:00-14:00
Piątek - 8:00-13:30

Przerwa - 10:30 - 11:00


PLAN PRACY RADY MIEJSKIEJ W CZARNEJ BIAŁOSTOCKIEJ NA ROK 2019

31 stycznia (czw.)
28 marca (czw.)
09 maja (czw.)
13 czerwca (czw.)
29 sierpnia (czw.)
17 października (wt.)

28 listopada (czw.)
19 grudnia (czw.)


Sesje nadzwyczajne Rady Miejskiej w 2019 r.

Transmisja Online z sesji Rady Miejskiej

Nagrania z sesji Rady Miejskiej

Głosowania Rady Miejskiej

Interpelacje Radnych

MISTRZOSTWA CZARNEJ BIAŁOSTOCKIEJ W TENISIE STOŁOWYM

W dniach 13-14 grudnia 2014r. odbyły się Mistrzostwa Czarnej Białostockiej w Tenisie Stołowym.
W dwudniowych zawodach przy stołach pingpongowych o tytuły Mistrzów rywalizowało 57 zawodniczek i zawodników z województwa podlaskiego. Mistrzostwa odbyły się z podziałem na kategorie wiekowe: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne oraz „open” (dla wszystkich chętnych).
Najmłodszym uczestnikiem był 8-letni Alek Huścio z Czarnej Białostockiej, natomiast najstarszym 54-letni Mirosław Łukaszuk z Wasilkowa.

Czołowe szóstki poszczególnych kategorii: I Szkoły podstawowe
(chłopcy)

1. Michalski Piotr- Wysokie Mazowieckie
2. Małyszko Cyprian- Białystok
3. Borawski Jacek Białystok
4. Piątej Hubert- Białystok
5. Krukowski Paweł- Białystok
6. Sokołowski Juliusz- Czarna Białostocka
(dziewczęta)
1. Jarkowska Aleksandra- Białystok
2. Jarkowska Alicja- Białystok

II Gimnazjum
1. Michalski Piotr- Wysokie Mazowieckie
2. Małyszko Kamil- Białystok
3. Piątek Hubert- Białystok
4. Jarkowska Aleksandra- Białystok
5. Grynkiewicz Kamil- Czarna Białostocka
6. Gierejko Jakub- Czarna Białostocka

III Szkoły ponadgimnazjalne
1. Michalski Piotr- Wysokie Mazowieckie
2. Dąbrowski Daniel- Sokółka
3. Sitko Mateusz- Czarna Białostocka
4. Kurlenda Krzysztof- Białystok
5. Kirpsza Patryk- Czarna Białostocka
6. Piątek Hubert- Białystok

IV Kategoria „open”
1. Szeparowicz Piotr- Czarna Białostocka
2. Kujawski Adrian- Kuźnica
3. Czarnecki Dariusz- Czarna Białostocka
4. Łukaszuk Mirosław- Wasilków
5. Królewicz Tyberiusz- Rajgród
6. Cybulski Jacek- Mońki

Pierwszych trzech zawodników każdej kategorii zostało nagrodzonych okolicznościowymi pucharami. Organizatorem Mistrzostw i fundatorem nagród był Urząd Miejski w Czarnej Białostockiej oraz klub L.U.K.S. „Czarni” Czarna Białostocka.

Dariusz Kochanowski

Fot. G.Wilczewski



LINKI


2006-2007 Copyright: Urząd Miejski w Czarnej Białostockiej, wykonanie: Tomasz Lulkiewicz

Font Size: