tel. (85) 713 13 40, fax. (85) 713 13 49,um@czarnabialostocka.pl
20 Listopada 2019
imieniny obchodzą: Edyta, Edmund, Anatol

PKO BP II Oddział w Białymstoku
I Oddział w Czarnej Białostockiej
Nr konta: 39 1020 1332 0000 1602 0037 4298


nasze strony

rozkład jazdy

pliki do pobrania
Urząd Stanu Cywilnego Działalność gospodarcza Gospodarka odpadami Podatki - wzory deklaracji Planowanie przestrzenne Ochrona środowiska Przedszkole Mapa aktywności organizacji pozarządowych Rada seniorów Informacje dla przewoźników Tytuł: Honorowy Obywatel Inne

Planowane akcje zdawania krwi w Czarnej Białostockiej w roku 2019

w godz 8:30-13:00

14 lutego (czwartek)
11 kwietnia (czwartek)
06 czerwca (czwartek)
08 sierpnia (czwartek)
17 październik (czwartek)

12 grudnia (czwartek)


PSZOK czynny

Poniedziałek - 10:00-18:00
Wtorek - nieczynny
Środa - 10:00-16:00
Czwartek - nieczynny
Piątek - nieczynny
Sobota - 10:00-16:00


TERMINY WYWOZU ODPADÓW W 2019 ROKU

Harmonogram


KASA czynna

Poniedziałek - 8:00-14:30
Wtorek - 8:00-14:00
Środa - 8:00-14:00
Czwartek - 8:00-14:00
Piątek - 8:00-13:30

Przerwa - 10:30 - 11:00


PLAN PRACY RADY MIEJSKIEJ W CZARNEJ BIAŁOSTOCKIEJ NA ROK 2019

31 stycznia (czw.)
28 marca (czw.)
09 maja (czw.)
13 czerwca (czw.)
29 sierpnia (czw.)
17 października (wt.)

28 listopada (czw.)
19 grudnia (czw.)


Sesje nadzwyczajne Rady Miejskiej w 2019 r.

Transmisja Online z sesji Rady Miejskiej

Nagrania z sesji Rady Miejskiej

Głosowania Rady Miejskiej

Interpelacje Radnych

Podlaska Oktawa Kultur 2014

Zapraszamy na Międzynarodowy Festiwal Muzyki, Sztuki i Folkloru „Podlaska Oktawa Kultur" w Czarnej Białostockiej

26 lipca (sobota) Czarna Białostocka
godz. 18.00 Plac Miejski

Występy zespołów:
ACO GJORCEV (Macedonia)
MTSVERVALI (Gruzja)
WIAZANKA (Białoruś)
Gość specjalny: Tekla Klebetnica (Polska)


Dźwięki charakterystyczne dla kultur z różnych stron świata, instrumenty brzmiące równie ciekawie jak ich nazwy, niepowtarzalne stroje, a także układy taneczne ukazujące m.in. obrzędy i obyczaje wielu kultur - to wszystko zaprezentowane przez jedne z najbardziej widowiskowych zespołów m.in. z Gruzji, Macedonii i Białorusi.


Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.
Organizator - Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku
Współorganizator - Gmina Czarna Białostocka, Dom Kultury w Czarnej Białostockiej
Dyrektor Festiwalu - Andrzej Dyrdał



Siódma edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki, Sztuki i Folkloru „Podlaska Oktawa Kultur" odbędzie się w dniach 21-27 lipca. Główna scena - jak co roku - stanie na białostockim Rynku Kościuszki, festiwal zawita też do 22 miejscowości województwa podlaskiego.
Informacje bieżące o POK, a także wideo i fotoreportaże z poprzednich edycji dostępne są na stronie: www.oktawa.woak.bialystok.pl

http://www.youtube.com/watch?v=FF1E_pPwGrQ&feature=player_embedded

Plan koncertów Podlaskiej Oktawy Kultur
VII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki, Sztuki i Folkloru
Białystok i województwo podlaskie, 21-27 lipca 2014

21 lipca 2014 r. (poniedziałek)

Białystok
PROLOG
godz. 18.00, WOAK Spodki, ul. św. Rocha 14
Recital fortepianowy MAMIKO UEYAMA (Japonia)

22 lipca 2014 r. (wtorek)

Białystok
godz. 17.30, Katedra - plac przy Ratuszu - PARADA ZESPOŁÓW
godz. 18.00, plac przy Ratuszu - KONCERT INAUGURACYJNY
MUZYKA IM. KS. PROF. JÓZEFA TISCHNERA (Polska), KUD PRVI PARTIZAN (Serbia), WIAZANKA (Białoruś), ISLAMEY (Adygeja)

23 lipca 2014 r. (środa)

Białystok
godz. 18.00, plac przy Ratuszu
VOLKSTANZEGRUPPE WAGRAM (Austria), MASTERS KILIC-KALKAN & NILÜFER HALKDANSLARI TOPLULUGU (Turcja), ACO GJORCEV (Macedonia), ALTER ETNO (Polska), URJANE KENŻIKAJEWA (Krym)

Goniądz
godz. 18.00, scena plenerowa nad Biebrzą
CHUDESIYA (Bułgaria), BEREHINYA (Ukraina)

Krypno Kolonia
godz. 19.00, Pacowa Chata
ŁOPUŚNIANIE (Polska), MUZYKA IM. KS. PROF. JÓZEFA TISCHNERA (Polska)

Łapy
godz. 19.00, parafia pw. św. ap. Piotra i Pawła
TAŁAKA (Białoruś)

Łomża
godz. 18.30, parafia pw. Krzyża Świętego
GUSLARY (Rosja)

Mońki
godz. 18.00, Moniecki Ośrodek Kultury
QALILO (Gruzja)

Zambrów
godz. 18.00, Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie
WINGIS (Litwa), MTSVERVALI (Gruzja)

24 lipca 2014 r. (czwartek)

Białystok
godz. 17.00, plac przy Ratuszu
ŁOPUŚNIANIE (Polska), KUD ŽIVINICE (Bośnia i Hercegowina), RADA DANCE ART (Polska), ARKADIUSZ KAWALEC (Polska), MOSAIK (Polska)

25 lipca 2014 r. (piątek)

Białystok
godz. 18.00, plac przy Ratuszu
CHUDESIYA (Bułgaria), VINGIS (Litwa), MTSVERVALI (Gruzja), QALILO (Gruzja)

Białowieża
godz. 21.00, amfiteatr
ŁOPUŚNIANIE (Polska)

Bielsk Podlaski
godz. 18.00, amfiteatr
MASTERS KILIC-KALKAN & NILÜFER HALKDANSLARI TOPLULUGU (Turcja), ACO GJORCEV (Macedonia)

Ciechanowiec
godz. 18.00, Muzeum Rolnictwa
BEREHINYA (Ukraina)

Hajnówka
godz. 18.00, amfiteatr
ISLAMEY (Adygeja)

Kruszyniany
godz. 19.00, Tatarska Jurta
URJANE KENŻIKAJEWA (Krym)

Narewka
godz. 17.00, amfiteatr
VOLKSTANZEGRUPPE WAGRAM (Austria), WIAZANKA (Białoruś)

Tykocin
godz. 18.00, Wielka Synagoga
GUSLARY (Rosja)

Zabłudów
godz. 18.00, Planty
KUD PRVI PARTIZAN (Serbia)

Zambrów
godz. 18.00, Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie
TAŁAKA (Białoruś)

26 lipca 2014 r. (sobota)

Białystok
godz. 18.00, plac przy Ratuszu
GUSLARY (Rosja), TAŁAKA (Białoruś), BEREHINYA (Ukraina)

Czarna Białostocka
godz. 18.00 Plac Miejski
ACO GJORCEV (Macedonia), MTSVERVALI (Gruzja), WIAZANKA (Białoruś) + gość specjalny: TEKLA KLEBETNICA (Polska)


Dobrzyniewo Duże
godz. 18.00, Dom Kultury w Pogorzałkach
QALILO (Gruzja)

Grajewo
godz. 18.00, Miejski Dom Kultury
VINGIS (Litwa), ISLAMEY (Adygeja)

Gródek
godz. 18.00, Boryk
MASTERS KILIC-KALKAN & NILÜFER HALKDANSLARI TOPLULUGU (Turcja), KUD PRVI PARTIZAN (Serbia)

Nurzec-Stacja
godz. 17.00, stadion sportowy
KUD ŽIVINICE (Bośnia i Hercegowina), ARKADIUSZ KAWALEC (Polska)

Supraśl
godz. 17.00, rynek
VOLKSTANZEGRUPPE WAGRAM (Austria), CHUDESIYA (Bułgaria)

27 lipca 2014 r. (niedziela)

Białystok
godz. 17.30, plac przy Ratuszu - KONCERT GALOWY
ORKIESTRA KURPIOWSKA Z LELISA (Polska),
zespoły wytypowane przez Międzynarodową Radę Artystyczną

Siemiatycze
godz. 15.00, amfiteatr nad zalewem
ŁOPUŚNIANIE (Polska), CHUDESIYA (Bułgaria)

ZAPRASZAMY!



LINKI


2006-2007 Copyright: Urząd Miejski w Czarnej Białostockiej, wykonanie: Tomasz Lulkiewicz

Font Size: